Przejdź do treści


Strona ta poświęcona jest ukazaniu osobom pełnosprawnym, jak wygląda życie osoby z niepełnosprawnością wzroku. Będą się tu ukazywać treści zarówno pozytywne, jak i takie „na poważnie”. 🙂 Celem stworzenia tej strony była chęć wprowadzenia społeczeństwa w świat, z którym borykają się ludzie niewidomi. Mam nadzieję, że projekt ten, stanie się „zbiorem wiedzy”, która naświetli ów temat, ale także nastroi czytelnika pozytywnymi uczuciami. Zapraszam do lektury! 😆

Kim jestem?

Nazywam się Hubert, mam 22 lata. Jestem osobą ociemniałą. Od 16 lat borykam się z łagodnym nowotworem mózgu – Glejakiem struktur wzrokowych. Umiejscowiony jest on na skrzyżowaniu nerwów wzrokowych, przez co jest on niemożliwy do wycięcia. Dlatego też nie widzę. Jednakże nie poddaje się i staram się korzystać z życia w pełni.
Jestem studentem trzeciego roku Filologii Polskiej na Uniwersytecie w Białymstoku. Moją pasją są: czytanie książek oraz pisanie. Pomysł na stworzenie tej strony, „chodził” za mną już od dawna. Postanowiłem także ruszyć z przysłowiowego kopyta. Wszelkie treści, które będą tu się pojawiać są mojego autorstwa.

Niewidomy #OczamiNiewidomego #Niepełnosprawność