Przejdź do treści
Strona główna » Najnowsze wpisy » „08.03 – Dzień kobiet” 👩🏽‍🦯💐🍰🚶🏼‍♀️

„08.03 – Dzień kobiet” 👩🏽‍🦯💐🍰🚶🏼‍♀️

 Dziś jest wyjątkowy dzień – dzień kobiet. Zawsze w tym dniu myślę o tych wyjątkowych kobietach, które są w moim życiu i są ważną jego częścią. Musiałbym długo wymieniać kim one są i za co jestem im wdzięczny. Zabrakłoby mi prawdopodobnie pieniędzy, gdybym chciał im to wszystko wynagrodzić. 😊 Chciałbym jednak wspomnieć o paru najważniejszych kobietkach w moim życiu.
 Na początku chciałbym przytoczyć historię z mojego dzieciństwa, która została mi dziś przypomniana przez moją mamę.

Zawsze, gdy był dzień kobiet, prosiłem moją mamę o zakupienie bukietów róż. Rozdzielałem je na osobne kwiaty i roznosiłem koleżankom, ich siostrom i mamom w ramach ich święta.
Pierwszą z ważnych kobiet w moim życiu jest moja mama. Zawsze mogę na nią liczyć, czy to na pomoc, czy na zwykłe zastopowanie mnie, gdy się w coś za mocno zaangażuje. Jest niezawodna w każdym calu i jestem jej wdzięczny za wiele rzeczy. To ona zawsze przy mnie była, pomaga mi, gdy przez moją niepełnosprawność nie mogę czegoś zrobić. Kocham ją za to z całego serca.
Jako kolejną grupę ważnych mi osób chciałbym wymienić moje drogie przyjaciółki. Mam te szczęście, że znalazły się takie osoby, które polubiły mnie bez względu na to, jaki jestem. Są mi drogie, zawsze mogę na nie liczyć. Czy to na uczelni, czy to w poprawianiu tekstów na tę stronę. Zawsze mnie wysłuchają i są w stanie ze mną porozmawiać i nieraz uspokoić, gdy cóż… jest ze mną źle. Dziękuję Wam dziewczyny, że jesteście.
Drogie Kobiety, Panie i dziewczyny. Chciałbym Wam życzyć w dniu Waszego święta dużo szczęścia i radości. Niechaj w Waszych życiach nie braknie miłości i oczywiście zdrowia. Jesteście cennymi darami, a bez Was świat byłby po prostu szary, brudny i po prostu nudny.
Dziękuję Wam z całego serca, że jesteście i rozświetlacie drogę nam – mężczyznom.

Pozdrawiam,
H

0Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *